Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Český Krumlov => Penzion Vinický dvůr Český Krumlov

Penzion Vinický dvůr

* fyzioterapie * aromaterapie * relaxmasáže * manikura * pedikura * sauna * pobyt v přírodě * turistika * cykloturistika * kulturní památky *

Ceník

léto:350 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Vinický dvůr se nachází na polosamotě v malebném lesnatém kraji šumavském, na Českokrumlovsku. Jedná se o uzavřenou stylovou usedlost hornorakouského typu tzv.\\\\/vierkanthof\\\\/ v malé osadě Výnězda ležící na jižním svahu pod lesem ve výšce 760 m n.m., na území přírodního parku Poluška.

Popis pokojů

K dispozici jsou tři samostatná apartmá s vlastním vchodem, rodinný pokoj s vlastním vchodem a třílůžkové pokoje. Všechna apartmá i pokoje mají vlastní sociální zařízení. Apartmá jsou vybavena kuchyňkami. Ubytování funguje celoročně.

Kapacita:

3x3 3x4 kapacita:21 osob

Stravování

Stravování - v původní světnici nabízíme snídaně či polopenze.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Dětský koutek, venkovní bazén, uschování kol, sauna, TV-SAT, WI-Fi,

Okolí hotelu

Historické památky - ( Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, Klášter Vyšší Brod, Klášter Zlatá Koruna, Hluboká n. Vlt., Hrad Rožmberk, zříceniny hradů Dívčí kámen a Vítkův Hrádek, město Nové hrady s hradem a klášterem, goticko renezanční opevněná ves s tvrzí Žumberk , historická vesnice ve stylu selského baroka Holašovice, poutní místa s křížovou cestou Svatý kámen, Římov a Dobrá Voda v Novohradských horách a mnoho dalších. Technické památky - Muzeum koněspřežky v Bujanově a Českých Budějovicích, Buškův hamr, Schwarzemberský plavební kanál Přírodní zajímavosti - Vodní nádrž Lipno , Čertova stěna, Terčino údolí s gotickou tvrzí, Cuknštejn , Rozhledna na Kleti Ostatní - můžete si zajezdit na koni - Alpská chalupa, vydat se po stopách bývalé koněspřežné dráhy z Českých Budějovic do Lince nebo do Trocnova - rodiště Jana Žižky z Trocnova, sjíždět Vltavu nebo si zajet na výlet do Rakouska - např. aquaparku na Lipně, případně doporučujeme návštěvu muzea v Českém Krumlově.

Kontaktní informace

URL:andrs.cz/vinickydvur
adresa: Výnězda 3 Český Krumlov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz