Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Hřensko => Penzion Vlasta Hřensko

Penzion Vlasta

Malý útulný rodinný penzion s vlastním parkovištěm , parkování zdarma, letní terasou s grilováním , barem a restaurací.

Ceník

léto:420 zima:420 mimo sezónu:420 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází na okraji Hřenska nedaleko centra na břehu řeky Labe.Hřensko je vstupní branou do Národního parku Českosaské Švýcarsko, je nejníže položeným místem v České Republice 115 m.n.m. a láká na dovolenou plnou zážitků díky nádherné přírodě a mnoha lákavých turistických a cykloturistických tras a míst , které musíte vidět,jako například sklalní most Pravčická Brána,projížďky lodičkami v Tiché a Divoké Soutěsce, rozhledny a vyhlídky,Dolský mlýn,výlet lodí po Labi,historickým autobusem po Českosaském Švýcarsku.

Popis pokojů

Z celkem tří pokojů je 1 dvoulůžkový a 2 čtyřlůžkové + 2 přistýlky, pokoje jsou vybaveny umyvadlem a sprchou,televizí a WIFI zdarma.Wc jsou společné na patře. Cena se snídaní na osobu a noc 420,-Kč, přistýlka 350,-Kč dítě do 3let zdarma bez nároku na vlastní lůžko dítě od 3-15let 250,-Kč mazlíčci/noc 50,-Kč po předchozí domluvě

Kapacita:

1x2 2x4 kapacita:12 osob

Stravování

Cena ubytování zahrnuje snídani. Je možno objednat polopenzi za příplatek 120,-Kč k ceně ubytování se snídaní, nebo si můžete oběd či věčeři vybrat z minutkového jídelního lístku.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkování zdarma , Wifi zdarma,sauna , letní terasa s grilem , k zapůjční jsou dvě horská kola , také knihy a stolní společenské hry. V přízemí penzionu je bar a restaurace.

Okolí hotelu

Penzion leží na břehu řeky Labe 900m od centra kde se nachází konzum,kadeřník,Obecní úřad,infocentrum,pošta,lekárna,hasičská zbrojnice,kostel,spoustu restaurací, vjezd na cyklostezku a startovní počátky turistických tras po okolí.Zastávka autobusu je 50m od penzionu,taktéž možnost rybaření na Labi je 50m od penzionu.Do 10km od penzionu jsou aquaparky na české i německé straně a v 10km vzdáleném Děčíně je ZOO,zámek,muzeum.

Kontaktní informace

URL:www.penzionvlasta-hrensko.cz
adresa: Hřensko 150 Hřensko

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz