Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Vrbno pod Pradědem => Penzion Vrbno Vrbno pod Pradědem

Penzion Vrbno

Pobyt v penzionu je vhodný jak pro rodinou rekreaci tak pro rekreační pobyty dětí, školy v přírodě, školní výlety…Také je vhodný pro firemní večírky, rodinné oslavy, školení, sportovní soustředění či svatby.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Vrbno se nachází v pohoří Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 520 – 590 m v malebném městečku Vrbno pod Pradědem.

Popis pokojů

Nabízíme pěkné, levné ubytování jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové se sociálním zařízením na pokoji, s možností přistýlky. Kapacita penzionu: 30 míst

Stravování

Nabízíme Vám restauraci s výbornou domácí kuchyní, kterou lze přizpůsobit v rámci možností dle přání hosta. Ubytovaní hosté si mohou objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi. V restauraci je 40 míst. Polední menu za 59,- Kč, denně výběr ze čtyř jídel.

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkoviště u penzionu. Restaurace. Sprchy a wc na pokojích.

Okolí hotelu

Město je návštěvníky vyhledáváno zejména pro zážitky spojené s pobytem v nenarušené přírodě a zdravém prostředí nabízejícím aktivity i odpočinek. Je také skvělým východiskem pro celoroční turistiku i zimní sporty. Město má bohatou historii spjatou především s dobýváním železných rud, svou tradici zde má také sklářská výroba.

Kontaktní informace

URL:www.penzionvrbno.wbs.cz
adresa: Nádražní 228 Vrbno pod Pradědem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz