Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Číměř => Penzion Wellness Penzion LIFE**** Číměř Číměř

Penzion Wellness Penzion LIFE**** Číměř

Penzion se nachází nedaleko Jindřichova Hradce v samém srdci České Kanady. Penzion LIFE prošel v 2013-2014 kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek.

Ceník

léto:1590 zima:1590 mimo sezónu:1590 Kč/lůžko

Poloha

Náš penzion LIFE je situován ve stráni nad obcí Číměř, odkud je nádherný výhled na celé údolí.

Popis pokojů

V příjemné soukromé atmosféře je pro Vás připraveno komfortní ubytování v celkem osmi pokojích: šesti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom rodinném (pro 4 osoby s 2 ložnicemi).

Stravování

Naše prvotřídní restaurace nabízí pokrmy světové kuchyně.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

V penzionu LIFE se nachází i jedno z nejkrásnějších wellness center z celého Jindřichohradecka. Wellness centrum nabízí relaxaci ve vířivce, finské sauně a bazén s protiproudem. Při relaxaci se můžete kochat krásným výhledem na okolní panoramata. V letním období Vám je pak k dispozici slunečná terasa s lehátky. Pro udržení fyzické kondice můžete využít tělocvičnu s posilovnou a pro uvolnění nejen těla relaxační masáže. Navštívit nezapomeňte ani naši restauraci. Ochutnat můžete nejen tradiční jihočeské speciality, ale i šťavnaté steaky a výborné deserty. V letním období tak můžete posedět na slunné terase, která Vám nabízí překrásný výhled na celé údolí. Náš penzion je ideální místo pro konání Vaší svatby.

Okolí hotelu

Poloha penzionu Life nahrává zejména aktivnímu způsobu trávení volného času, v okolí je řada atraktivních míst a památek vhodných k navštívení.

Kontaktní informace

URL:www.penzionlife.cz
adresa: Číměř 5 Číměř

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz