Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Kozlany => Privát Kozlany Kozlany

Privát Kozlany

Chalupa se nachází v Kozlanech v blízkosti Dalešické přehrady (20 min).K dispozici je ložnice se 3 lůžky a vybavená kuchyňka s možností 2 přistýlek, koupelna s vanou a WC, televize, rádio, parkování v průjezdu, venkovní posezení na zahradě.

Ceník

léto:200 zima:1 mimo sezónu:1 Kč/lůžko

Poloha

Privat Kozlany se nachází v okrajové části malé obce Kozlany v blízkosti dominanty krajiny Dalešické přehrady. Kozlany jsou vzdáleny 16 km východně od Třebíče a 10 km jihozápadně od Náměště nad Oslavou.

Popis pokojů

Privat Kozlany stojí na velkém oploceném pozemku. Jedná se o velkou chalupu, která je rozdělena na dvě samostatné části, kde jednu obývá majitelka a druhá je určena k rekreaci klientům. Vstup do objektu je z předzáhrádky před domem. V průjezdu je možno zaparkovat. Privat je vhodný pro rodinnou rekreaci s malými dětmi ( celkem max. 5 osob, 3x lůžko, 2x přistýlka). Možnost zapůjčení dětské postýlky. Do privátu se vstupuje ze dvora. Malá předsíň je průchozí do koupelny s WC ( studená a teplá voda z el. boileru) a dále do kuchyně. Kuchyně je vybavená základním nádobím, lednicí, plynovým sporákem, el. troubou, kuchyňským stolem, kredencí, dvěma rozkládacími gauči ( možnost přistýlky ). Z kuchyně je dále přístupný obývací pokoj s barevnou televizí, křesly, manželským lůžkem a válendou. Z okna je výhled na ovocnou zahradu a les v pozadí. Výhodou privátu je velký oplocený pozemek s možností využití zatravněné plochy, která může sloužit pro bezpečný pobyt dětí s využitím pískoviště, houpačky atd. Pro dospělé nabízí možnost posezení ( zahradní nábytek) a využití otevřeného bezpečného ohniště. V případě zájmu většího počtu osob o ubytování, je možné po domluvě s majitelkou dohodnout na zatravněném pozemku omezené stanování.

Stravování

Stravování: vlastní ve vybavené kuchyňce, nebo využití okolních restaurací při cestách za poznáním. Obchod s potravinami a smíšeným zbožím je dočasně uzavřen, čerstvé pečivo vozí pojízdná prodejna jen v neděli v 10 hod u autobusové zastávky.V obci je i pohostinsví,ale nevaří.

Vybavení

Bazén, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kuchyně je vybavená základním nádobím, lednicí, plynovým sporákem, el. troubou, kuchyňským stolem, kredencí, dvěma rozkládacími gauči ( možnost přistýlky ). Na Zahradě je k dispozici venkovní bazén a na přehradě menší loďka.

Okolí hotelu

Místo je hodné k cykloturistice a turistice po značených cestách. VÝLETY: Třebíč-památka Unesco, Jaroměřice-zámek, Náměšť n/Osl -zámek, Budišov-muzeum, Babylon-rozhledna, Mohelno-hadcová step, Dalešice-pivovar z filmu Postřižiny, Dalešická přehrada-parník.

Kontaktní informace

URL:www.kozlany.websnadno.cz
adresa: Kozlany 21 21 Kozlany

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz