Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Poděbrady => Privát Petr Mlejnek Poděbrady

Privát Petr Mlejnek

Patrový, rodinný domek s předzahrádkou a malou zahrádkou za ním. Jeho části jsou pronajímány hostům. Průčelí je orientováno jihozápadně.

Ceník

léto:325 zima:325 mimo sezónu:325 Kč/lůžko

Poloha

V klidné ulici, s výhledem do parku a na tenisové kurty. Necelých deset minut cesty od lázeňského centra. Tři minuty je vzdálen nejbližší obchod s potravinami a restaurace.

Popis pokojů

Podlahová plocha pokojů činí cca 20 m2. Vybavení pokojů je standartní. Základní ceny pobytů platí pro pobyty delší tří dnů. Cenové zvýhodnění je u delších jednoho týdne.

Kapacita:

1x1 2x2 1x3 kapacita:5 osob

Stravování

Mimo objekt, a to buď dle vlastního výběru, nebo v restauraci školního hotelu Junior /Státní, hotelová škola v Poděbradech/. Hosté mají také možnost vlastního vaření. Obvykle ji využívají osoby se speciální dietou.

Vybavení

Sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj. Apartmán-byt pod uzavřením, je včetně kuchyně, koupelny a odděleného WC. Samostatný, dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem a WC. Možnost přistýlky. Lze si zapůjčit jízdní kola, a to buď ode mne, nebo z půjčovny.

Okolí hotelu

Ulice je tvořena domy po jedné straně. Na druhé straně jsou tenisové kurty a park. Výhled je do parku. Parkovat lze přímo před domem, nebo uvnitř. Hlídané parkoviště je vzdáleno pět minut chůze.

Kontaktní informace

URL:ubytovani-podebrady.wz.cz
adresa: Čsl. armády 9 Poděbrady

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz