Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Brno => Pronájem pokojů Budinská Eva - ubytování Brno

Pronájem pokojů Budinská Eva - kontakty

adresa: Úpatní 16, Brno, 63400
GPS:49°10'51.5"N 16°33'38.2"EPopis - Pronájem pokojů Budinská Eva

Pronájem ubytování se nachází v klidné okrajové části - Brno Nový Lískovec. Vzdálenost od výstaviště je vozem 5 min. Trolejbusovou linkou asi 10 min. jízdy přímo až k hlavní bráně BVV.Dálnice D1 je vzdálena 1,3 km.Obchodní vybavenost -Nové nákupní středisko Campus Square. Parkování je přímo před ubytovacím zařízením na veřejné komunikaci a parkovišti.

Rozšířený popis

Pronájem ubytování se nachází v klidné okrajové části Brna v Novém Lískovci. Z balkónu je výhled na město, na hrad Špilberk, kostel sv. Petra a část areálu BVV. Ubytování je umístěno v jihozápaní části Brna:BVV - 10 min.trolejbusem ,D1 5 minut autem,hlavní nádraží 20min.městskou dopravou,nákupní centrum Campus Square 10 min pěší chůze,Fakultní nemocnice Bohunice 10 min.pěší chůze. Ubytování má 4 pokoje se společným socialním zařízením a 3 pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Popis pokojů

Samostatné poschodí obsahuje čtyři dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou, sprchovým koutem, kuchyňským koutem, varnou konvicí, kávovarem a nádobím pro snídaně. V samostatné budově jsou tři dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením. Součástí objektu je menší jídelna. Jídelna je vybavena multifunkční troubou, jednokolovým vařičem, varnou konvicí, ledničkou,myčkou a základním nádobím.

Stravování

Možnost objednání snídaně. Součástí objektů jsou vybavené kuchyňky.

Okolí - Pronájem pokojů Budinská Eva

Pronájem ubytování v soukromí se nachází v klidné části Brna v Novém Lískovci. Vzdálenost od výstaviště je vozem 5 minut.,v blízkosti je obschodní centrum Campus Square a Fakultní nemocnice Bohunice./1000m/ Brno jako město poskytuje nepřeberné množství jak sportovních tak i kulturních aktivit.

Doprava

Vzdálenost od výstaviště je 5 min. Trolejbusovou linkou asi 10 min. jízdy přímo až k hlavní bráně BVV. Popis cesty z dálnice : výjezd 190 km ,potom 2. vpravo,kruhový objezd 3.výjezd,po 60m vlevo,na světelné křižovatce rovně,po 80m 1.vpravo a znovu po 50m vpravo a jste na ulici Úpatní. Popis cesty z hlavního nádraží: tramvaj č.1(směr Bystrc)-vystoupit na Mendlově náměstí..Nastoupít do trolejbusu č.25(směr Osová Bohunice),nebo 26 (Kamenný vrch -Nový Lískovec),vystoupít zastávka Raisova .Jít 10m po směru jízdy trolejbusu pak 1.vpravo (ul.Raisova) a pak 1.vlevo je ulice Úpatní.Rozpis pokojů a vybavení

NázevPopisLůžka + přist.Vybavení
1/Dvoulůž.spol.SZ+Stabdartní dvoulůžkový pokoj.Možnost přistýlky na tomto pokoji.2+0Satelitní TV, Internet zdarma
2/Jednolůž.spol.SZ,balkonStandartní jednolůžkový pokoj.Možnost přistýlky.1+1Satelitní TV, Internet zdarma, Balkón
3/Dvoulůž.spol.SZ+Standartní dvoulůžkový pokoj.Možnost přistýlky.2+1TV, Internet zdarma
4/Dvoulůž.spol.SZStandartní dvoulůžkový pokoj.2+0Satelitní TV, Internet zdarma
5/Jednolůž.vlast.SZStandartní jednolůžkový pokoj.Možnost plnohodnotné přistýlky.1+1Satelitní TV, Internet zdarma, Sprcha, WC
6/Dvoulůž.vlast.SZNový druh pokojů2+0
7/Dvoulůž.vlast.SZ+Nový druh pokojů2+0

Rezervace + ceník - Pronájem pokojů Budinská Eva