Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Moravec => Rekreační Středisko Camp Relax Moravec Moravec

Rekreační Středisko Camp Relax Moravec

CAMP RELAX MORAVEC je komfortní ubytovací zařízení pro rekreaci na Vysočině, a to nejen rodinnou, které nabízí ubytování v 7mi šestilůžkových chatách nově vystavěných v roce 2010. Součástí CAMP RELAX MORAVEC je i chata správce skýtající zázemí CAMPU.

Ceník

léto:238 zima:238 mimo sezónu:238 Kč/lůžko

Poloha

CAMP RELAX MORAVEC nabízí strávení pohodové dovolené v komfortním čtyřhvězdičkovém ubytovacím zařízení pro rodinnou rekreaci na Vysočině v okrajové části poklidné obce Moravec nacházející se 16km od dálničního sjezdu na 146 km dálnice D1. Nabízíme pohodové a komfortní ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky výletů a cykloturistiky.

Popis pokojů

Každá chata má dvě nadzemní podlaží a odpovídá velikosti 3 + 1, v druhém podlaží se nachází 2 pokoje, koupelna, chodba a balkon, v prvním podlaží (přízemí) je předsíň, chodba se skříněmi s úložným prostorem, koupelna a kuchyňský kout s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do venkovního posezení.Každá chata je vybavena základním vybavením tak, aby hostu nic nechybělo. V každé chatě se nachází 2 pokoje, ve kterých je 6 ks lůžek, 2 ks lůžek v jednom pokoji a 4 ks lůžek v druhém pokoji (včetně ložního prádla) a 2 stolky, 4 křesla. V obývacím pokoji se nachází sedací souprava se stolkem, stolek s televizí a krb (topivo je zajištěno). Kuchyň je vybavena s možností vaření - nádobí, sporák, lednice, konvice, mikrovlnná trouba. Všechny chaty poskytují možnost bezplatného připojení k internetu.Každá chata skýtá možnost venkovního posezení, ke každé chatě náleží venkovní gril. Též popelnice. U každé chaty je zřízeno parkovací místo pro dva osobní automobily.

Kapacita:

1x2 1x4 kapacita:6 osob

Stravování

Vlastní - možnost vaření ( plně vybavená kuchyně )

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V obývacím pokoji se nachází sedací souprava se stolkem, stolek s televizí a krb (topivo je zajištěno). Kuchyň je vybavena s možností vaření - nádobí, sporák, lednice, konvice, mikrovlnná trouba. Všechny chaty poskytují možnost bezplatného připojení k internetu.Každá chata skýtá možnost venkovního posezení, ke každé chatě náleží venkovní gril. Též popelnice. U každé chaty je zřízeno parkovací místo pro dva osobní automobily.

Okolí hotelu

příroda - lyžování, cykloturistika, vlastní rybník; historické památky - Zelená Hora (Žďár nad Sázavou), Hrad Pernštejn; zábava - Westeroné městečko Šiklův mlýn, areál sportu a lanové centrum Bystřice nad Pernštejnem

Kontaktní informace

URL:www.camprelax.cz
adresa: Moravec 205 Moravec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz