Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Příbram => Rekreační Středisko Orlík-Loužek Příbram

Rekreační Středisko Orlík-Loužek

Ubytování v krásné přírodě s mnoha sportovními i turistickými vyžitími na břehu Orlické přehrady (Orlíka). Nabízíme ubytování v apartmánech a ve velkých chatách. Blízkost vody je 50m. Minigolf, tenis, půjčovna lodí, volně běhající syslové.

Ceník

léto:280 zima:280 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Poloha

Areál je přímo na břehu Orlické přehrady a ubytování je s výhledem na jezero a cca 50m vzdálené od jezera. Celý areál je posazen na poloostrově a ve dvou zátokách. Z poloostrova je vidět na hráz Orlické přehrady, jež je vzdálena cca 2 km vzdušnou čarou.

Popis pokojů

Ubytování v apartmánech: po 2 až 4 lůžkách s kuchyňkou, balkónem a vlastním WC a sprchou. Počet apartmánů 36 Ubytování ve velkých chatách: po 2 až 4 lůžkách s vlastním WC a sprchou. Počet pokojů v chatě 5 až 6 a počet chat je 10. Jsou i chaty s vlastní kuchyňkou a společenskou místností. Ubytování v hlavní budově v apartmánech s několika ložnicemi.

Kapacita:

76x1 76x2 76x3 60x4 kapacita:250 osob

Stravování

Stravování buď vlastní v apartmánech a nebo může být formou polopenze i plné penze včetně možnosti celodenních balíčků na výlety. Strava se dá objednat i jednotlivě po jídlech, které si host vybere dle jídelníčku.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, biliár, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Tenisový kurt, minigolf, 3x hřiště, 3x ohniště s posezením, večerní restaurace Koliba s venkovním i vnitřním grilem, 4x učebna a konferenční místnost, sál, kotviště, půjčovna lodí a lodiček a mnoho dalšího.

Okolí hotelu

Zámek orlík, hrad Zvíkov, Hráz Orlické přehrady, Žďákovský most, rozhledna Kuníček a OnenSvět. Výlet hausbotem, parníkem či lodí s motorem.

Kontaktní informace

URL:orlik-apartmany.cz
adresa: Orlík-Struhy II 334 Příbram

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz