Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Stará Voda => Rekreační Středisko U Mlýna Stará Voda

Rekreační Středisko U Mlýna

Rekreační areál nedaleko Mariánských lázní je vhodný pro aktivní dovolenou, dovolenou s rodinou nebo jen víkendový pobyt. Ubytování ve vytápěných chatách se nachází v severní části CHKO Český les.

Ceník

léto:385 zima:385 mimo sezónu:385 Kč/lůžko

Poloha

Stará Voda - deset kilometrů od centra Mariánských Lázní v severní části CHKO Český les.

Popis pokojů

nově vybudované chaty (dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou a dvěma přistýlkami, toaleta+sprchový kout) - vlastní plynové topení - u každé chaty je posezení s možností rožnení na grilu - kapacita velké chaty 1-6 osob - kapacita malé chaty 2 osoby - kapacita areálu 60 osob.

Stravování

Restaurace se nachází přímo v areálu (cca 50m od chat) a je součástí původní stavby. - Nabízí výběr z více jak 30 druhů hlavních jídel včetnč \\/hotovek\\/ - domácí kuchyně - celodenní provoz. - Tocené pivo, jak jinak než Chodovar 11° z rodinného pivovaru v Chodové Plané - Kapacita restaurace je 60 osob + pivnice 30 osob + terasa 30 osob. Pro skupiny a rodiny s dětmi nabízíme polopenzi nebo plnou penzi. Rádi zajistíme svatby, školení, oslavy, rodinné sešlosti, trídní srazy ... a to vcetne GRILOVANÉHO SELETE (celoročně), které je možné spořádat jak v restauraci tak v zastřešeném altánu u potoka - 40 osob.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

-půjčovna horských kol -vyjížďky na koních -hrište na volejbal + nohejbal + bagbinton + floorball -venkovní dáma, člověče nezlob se, golfový vozík s holemi a míčky -koupání v dosahu 5 km -dětské hřiště + bazén průmer 4m, výška 120cm -pro uzavřenou společnost salónek s krbem pro 25 osob -na požádání zajistíme hudební kapelu, pro sportovní kluby tělocvičnu vzdálenou 4 km -v letních mesících je k dispozici ohnište na prípravu prírodních specialit na rožni (40 osob) vcetne grilovaného selete -spolecenská místnost (stolní tenis, šipky, stolní fotbal, billiard pool) -venkovní dáma, clovece nezlob se, golfový vozík s holemi a mícky -itenzivní jazykové kurzy. Více na www.newtonhouse.cz -možnost lovu a rybolovu -zajistíme procedúry v Mariánských Lázních (9km) vcetne prohlídky lékaře -služby na pokoj : pedikúra

Okolí hotelu

Součástí rekreačního areálu je původní stavba \\/Šturmův umělecký válcový mlýn\\/, který byl vybudován v letech 1912 - 1913. Objekt se nachází v severní části Českého lesa v blízkosti chráněné krajinné oblasti Slavkovský les s celou radou přírodních skvostů. V Českém lese dominuje táhlý vrchol Dyleň (940 m) a ve Slavkovském lese vrchol Lesný (983 m). Oblast je také bohatá na kulturně historické památky - zámek Kynžvart, hrad Loket, Ostroh a Bečov n. T., premonstrátnský klášter Teplá, městská památková reservace v Chebu a další. Za zmínku stojí - kopec sopečného původu Komorní Hůrka - Kladské rašeliny - chráněná krajinná oblast SOOS (rašelinište, motýlí farma) - archeologická zajímavost Žírovice V oblasti jsou turistům přístupné vyhlídkové veže v Mariánských Lázních - Hamelika a na Krásném vrchu. V zimě, díky malým výškovým rozdílům a dlouhotrvající sněhové pokrývce, je toto místo ideální pro běžkaře či sjezdaře, kteří mohou využít dvě sjezdovky v Mariánských Lázních.

Kontaktní informace

URL:www.u-mlyna.cz/index.htm
adresa: Stará Voda - Jedlová 200 Stará Voda

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz