Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Nové Hrady => Rekreační Středisko Wellness hotel Rezidence Nové Hrady

Rekreační Středisko Wellness hotel Rezidence

Wellness hotel Rezidence situovaný v malebné přírodě Novohradska v jižních Čechách nabízí hostům veškeré služby v oblasti wellness, ubytování, kongresové turistiky i gastronomie. Jeho moderní zařízení a poloha poskytuje ideální zázemí pro týdenní a víkend

Ceník

léto:850 zima:850 mimo sezónu:850 Kč/lůžko

Poloha

Novohradsko je region charakteristický panenskou krajinou nedotčenou průmyslem a přírodní perlou v jižních Čechách. To ocení návštěvníci wellness hotelu především při turistice, nordic walkingu nebo výletech na kole. Město Nové Hrady je jedinečnou lokalitou, kde se čistá příroda snoubí s bohatostí historie.

Popis pokojů

Stylové, moderní, pohodlné - tak by se daly stručně charakterizovat vybavení a atmosféra našich pokojů, a to ať už si vyberete pokoj standardní či některé z našich apartmá. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a jsou vybaveny moderním, účelovým nábytkem. Nechybí zde samozřejmě ani chladnička, televize či rádio, v apartmánech pak také vybavený minibar.

Stravování

V ceně ubytování je vždy zahrnuta snídaně bufetového typu. V rámci jednotlivých typů pobytů si pak hosté mohou zvolit způsob stravování formou polopenze či plné penze popř. se mohou volně stravovat v naší hotelové restauraci.

Vybavení

Internet, bazén, disko/bar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Součástí wellness vybavení hotelu je spa zóna, fitness centrum, široká nabídka masáží, zábaly, rehabilitační, detoxikační a jiné wellness procedury. Dále reflexní masáže, aroma masáže, koupele, zábaly, peeling, sauna, parní lázně, solná jeskyně, solárium, odpočívárna, vířivka, hot-tub. Součástí wellness hotelu Rezidence je také rozsáhlé kongresové centrum. Návštěvníci mají k dispozici prostory pro semináře, školení, firemní setkání, incentivní programy nebo teambuildingové akce apod. v historických barokních a rokokových sálech s nástěnnými malbami. Díky hotelové wellness oáze a sportovním kapacitám komplexu a jeho nejbližšímu okolí je Wellness Hotel Rezidence ideální i pro konání event marketingových akcí.

Okolí hotelu

Oblast Novohradska leží na důležité železniční tepně - trati České Budějovice - České Velenice. Tato v regionu nejvýznamnější železniční trať je v současné době rekonstruována a elektrizována. Z Českých Velenic je pak tato trať napojena na rakouské dráhy a to na trať ne směru na Vídeň. Z Gmundu je pak dále možné využívat i místní regionální úzkokolejnou železnici, která spojuje města v rakouském příhraničí.

Kontaktní informace

URL:www.rezidencenh.cz/cs/
adresa: Náměstí republiky 1 Nové Hrady

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz