Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Brno => Ubytování Kupková - ubytování Brno

Ubytování Kupková - kontakty

adresa: Úpatní 372/24, Brno, 63400
GPS:49°10'50.2"N 16°33'37.8"EPopis - Ubytování Kupková

Nabízíme levné ubytování v RD se samostatným vchodem v blízkosti BVV a Bohunické nemocnice. Ubytování se nachází v klidné části Brna Nový Lískovec. Velice dobrá je dostupnost do centra města, na známý Masarykův okruh, Brněnskou přehradu.

Rozšířený popis

K dispozici jsou 4 pokoje. Jeden jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Z pokojů je pěkný výhled na panoramu Brna. Na chodbě jsou 2 sprchové kouty, toaleta,  kuchyňka vybavená ledničkou, el. sporákem,varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím.  Přímo před domem je volně přístupné parkoviště pro auta.  Po domluvě s majiteli je možné parkování v garáži. Na požádání vám připravíme snídani.V blízkosti ubytování je velice dobrá restaurace.

Popis pokojů

Ubytování má 4 pokoje. Celková kapacita lůžek je 9. Jeden pokoj je jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva jsou třílůžkové. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Dva pokoje mají okna do zahrady a další dva do ulice odkud je pěkný výhled na Brno.

Stravování

V blízkosti ubytování jsou dostupné restaurace, obchodní centrum, kde máte možnost příjemného posezení v kavárně nebo si zde můžete nakoupit potraviny.

Okolí - Ubytování Kupková

Nedaleko od našeho  ubytování se nachází známý hotel Myslivna. Nově je zde vybudované nákupní středisko s řadou obchodů.Při návštěvě Brna doporučujeme si udělat výlet na  Brněnskou přehradu kde v létě můžete podniknout plavbu lodí. Vystoupit a prohlédnout si hrad Veveří nebo zvolit plavbu lodí po celé přehradě, která má 12 zastávek. Kdo přijede s dětmi určitě nevynechá navštěvu brněnské ZOO.Ten kdo má rád motorky jistě si nenechá ujít každoroční závody konané na Masarykově okruhu. Před brněnským výstavištěm můžete navštívit Pavilon Anthropos, kde uvidíte model dospělého mamuta s mládětem, ukázky z vykopávek a další zajímavosti z pravěku.

Doprava

Do centra MHD 20 min. Na BVV 10 min. MHD. Bohunická nemocnice 10 min. MHD.Rozpis pokojů a vybavení

NázevPopisLůžka + přist.Vybavení
JednolůžkovýNa pokoji je kabelová televize. Pokoj je s výhledem do zahrady.1+0TV, Satelitní TV, Placený internet, Ústřední topení
DvoulůžkovýNa pokoji je kabelová televize. Pokoj je s výhledem do zahrady.2+0TV, Satelitní TV, Placený internet, Ústřední topení
TřílůžkovýNa pokoji je kabelová televize.Z pokoje je pěkný výhled na dominantu Brna.3+0TV, Satelitní TV, Placený internet, Ústřední topení

Rezervace + ceník - Ubytování Kupková