Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Bulhary => Ubytování Nad Sklepy Bulhary

Ubytování Nad Sklepy

Ubytování Nad Sklepy je samostatný jednopatrový objekt se třemi komfortně zařízenými pokoji, praktickou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem, kolárnou. Internetové připojení zdarma. Možnost objednání snídaní.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Ubytování „Nad Sklepy“ je umístěno v obci Bulhary, součást lednicko-valtického areálu, na klidném místě poblíž středu obce.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny praktickým a jednoduchým zařízením v rustikálním stylu. Dřevěný nábytek - postele, noční stolky, stůl, židle, prostorná šatní skříň, televize.

Kapacita:

3x3 kapacita:12 osob

Stravování

Možnost objednávky snídaní.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Objekt je vybaven praktickou kuchyňkou (lednička, varná konfice, mikrovlnná trouba, potřebné nádobí a kuchyňské náčiní), koupelnou se sprchovým koutem, fénem na vlasy. Na pokojích je televize. V celém objektu je možnost připojení k internetu zdarma. Možnost využití minibaru.

Okolí hotelu

Ubytování „Nad Sklepy“ leží v samotném srdci Lednicko-valtického areálu. Obec je obklopena turisticky atraktivními destinacemi – rezidenční sídla knížecích rodů Liechtensteinů i Dietrichsteinů, vápencový masiv Chráněné krajinné oblasti Pálava, lužní lesy při toku Dyje v oblasti Natura 2000. Obcí prochází Mikulovská vinařská stezka, přičemž nejen kvalitním vínem jsou Bulhary známé.

Kontaktní informace

URL:www.nadsklepy.cz
adresa: Bulhary 210 Bulhary

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz