Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Břeclav => Ubytování Penzion a vinný sklep u Skrášků Břeclav

Ubytování Penzion a vinný sklep u Skrášků

Penzion a vinný sklep u Skrášků nabízí:Dva samostatné 5ti lůžkové apartmány s televizí a wifi připojením..Každý apartmám má svou vlastní koupelnu,plně vybavenou kuchyň,ložnici a podkroví.

Ceník

léto:240 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Penzion a vinný sklep se nachází v obci Perná,přímo na úpatí Pálavských vrchů.Penzion leží v klidné zástavbě obce,ale restauraci,poštu,smíšené zboží nebo dětské hřiště najdete do vzdálenosti 500m.

Popis pokojů

Penzion nabízí dva pětilůžkové apartmány s televizí a wifi připojením. Každý apartmán má vlastní koupelnu, kuchyň, ložnici a podkroví.Apartmán č. 1 - dvoulužková ložnice, třílužkové podkroví. Apartmán č. 2 - třílužková ložnice, dvoulužkové podkroví. Možnost zapujčení kompletně vybavené dětské postýlky ZDARMA. Každý apartmán má svoji koupelu. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a skříňkou a wc. Další dvě wc jsou k dispozici v přízemí vedle společenské místnosti.

Stravování

Na penzionu je možnost vlastního vaření. Restaurace se nachází 500m od penzionu smíšené zboží je 350m od penzionu.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Penzion má plně vybavené kuchyně i ložnice,před penzionem je terasa a oplocená zahrada s houpačkami a pískovištěm pro děti.Je zde možnost grilování.V přízemí penzionu je úschovna kol,společenská místnost s kuchyní,sociální zařízení a vinný skípek.Vpřípadě Vašeho zájmu provedeme řízenou degustaci našich vín.

Okolí hotelu

V nedalekém okolí se nachází cyklistické trasy, Pálava,město Mikulov,Novomlýnské nádrže,Lednicko-Valtický areál a další zajímavosti.

Kontaktní informace

URL:www.penzionuskrasku.cz
adresa: Perná 11 Břeclav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz