Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Škrdlovice => Ubytování Privát Zlatnice v obci Škrdlovice Škrdlovice

Ubytování Privát Zlatnice v obci Škrdlovice

Přijměte pozvání do PRIVÁTU ZLATNICE, ubytování v obci Škrdlovice v oblasti krásné přírody CHKO Žďárské vrchy, nedaleko od \\\\/ Moře Vysočiny \\\\/ rybníka Velké Dářko .

Ceník

léto:9.990 zima:7.990 mimo sezónu:7.990 Kč/lůžko

Poloha

Privát Zlatnice se nachází v obci Škrdlovice. Poloha obce je v severní části okresu Žďár nad Sázavou na česko moravském pomezí. Je položena ve vrcholové části Českomoravské vrchoviny, v centrální části CHKO Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 650 m n.m. Nadmořská

Popis pokojů

Kapacita ubytování 8 osob+dětská postýlka. Přízemí: Kompletně vybavená kuchyň, varná deska, trouba, myčka nádobí, mikrovlnka, varná konvice,toustovač, lednice s mrazákem, žehlička, sušák prádla. Jídelna. Obývací pokoj, televize, rádio, DVD. Koupelna-sprcha, vana, umyvadlo. Samostatné wc. 2x chodba. Mistnost na uložení kol nebo lyží. Podkroví: Jeden 4lůžkový pokoj s televizí a dva pokoje 2lůžkové. Sprcha, wc, umyvadlo. Privát je vytápěný plynovým kotlem. Parkování u objektu. Zahrada bude dokončena v květnu 2011, bude zde zastřešená zahradní pergola s krbem a grilem, pískoviště, houpačka.

Kapacita:

2x2 1x4 kapacita:8 osob

Stravování

V obci je možné stravování v místních restauracích a penzionech. Kompletně vybavená kuchyň, varná deska, trouba, myčka nádobí, mikrovlnka, varná konvice,toustovač, lednice s mrazákem. Jídelna.

Vybavení

Parkoviště, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Sprcha, wc, umyvadlo. Privát je vytápěný plynovým kotlem. Parkování u objektu. Mistnost na uložení kol nebo lyží. Koupelna-sprcha, vana, umyvadlo. Samostatné wc. Zahrada bude dokončena v květnu 2011, bude zde zastřešená zahradní pergola s krbem a grilem, pískoviště, houpačka.

Okolí hotelu

Od Škrdlovic na Velké Dářko, kde cesta navazuje na naučnou stezku přes národní přírodní reservaci a rašeliniště Dářko. Obráceným směrem od privátu je turistická cesta napříč Žďárskými vrchy přes les ZLATNICE na Tisůvku , Žákovu horu, Devět skal, Buchtův kopec, Čtyři palice ad. Na nejzdatnější čeká 14 „osmistovek“ Žďárských vrchů stejně jako v Himalajích 14 „osmitisícovek“… Velké Dářko v létě nabízí aktivity: koupání, windsurfing,dračí lodě, jachting, dětské atrakce, aquazorbing, půjčovnu šlapadel a další... Rybolov je na Velkém Dářku zakázán, jedná se o chovný rybník. Rybolov je možný v Pilské nádrži u Žďáru nad Sázavou. V zimních měsících vyžití pro milovníky běžeckého lyžování, desítky kilometrů upravených tras a okruhů. V dosahu 15 - 20 km možnost sjezdového lyžování ve skiareálech, např. Nové město na Moravě, Hlinsko, Svratka a mnoho dalších. V nedalekém okolí - sochy Michala Olšiaka - mapa GOOGLE Pro turisty, cykloturisty Posázavská cyklotrasa Praha Davle – Žďár nad Sázavou. Pro děti: areál Vagón v Polničce 4 km – vláček, houpačky, kolotoče, občerstvení… Nejzajímavější historickou památkou v okolí je kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který je zařazen v seznamu památek UNESCO, jehož stavitelem je slavný barokní architekt Jan Blažej Santiny. Je možno podnikat výlety na hrad Pernštejn s pozoruhodnou historií, nebo do skanzenu lidové architektury na Veselém kopci, eventuelně do blízké Zvole, kde je westernové městečko - Šiklův mlýn. Nabízíme jako doplněk služeb našeho privátu vyjížďky koňmo kočárem, v zimě na saních - lze objednat individuálně ( cena dohodou )

Kontaktní informace

URL:www.privat-skrdlovice.cz/
adresa: Škrdlovice 244 244 Škrdlovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz