Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Sněžné => Ubytování soukromé ubytování Sněžné

Ubytování soukromé ubytování

Statek Henychových nabízí soukromé ubytování na Blatinách.

Ceník

léto:250 zima:300 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Statek Henychových se nachází v malebné vesničce Blatiny (670 m.n.m.) v samé blízkosti skalního útvaru Dráteníčky (755 m.n.m.) a nabízí Vám možnost soukromého ubytování.

Popis pokojů

Nabízí ubytování pro 6 osob. Součástí apartmánu je kuchyňka, koupelna s toaletou, chladničkou a televizí se SAT příjmem.

Kapacita:

4x1 1x2 kapacita:6 osob

Stravování

Jídlo si každý musí obstarat každý sám. K apartmánu je kuchyňka kde si jídlo můžete připravit. Pokud by vám jídlo došlo tak po dohodě vám ho můžeme dovézt z obchodu.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Nabízí ubytování pro 6 osob. Součástí apartmánu je kuchyňka, koupelna s toaletou, chladničkou a televizí se SAT příjmem.

Okolí hotelu

V okolí Statku Henychových: Kromě komfortního ubytování si na své přijdou i vyznavači letních a zimních sportů. V létě je to turistika, horolezectví, cykloturistika. Udržovaná přírodní nádrž Milovský rybník je od statku vzdálená pouhých 10 minut autem. Značených cyklotras, jak pro horská, tak silniční kola, je v okolí bezpočet. V zimě- možnost běžeckého lyžování na upravených tratích v okolí Blatin. Pro zdatnější lyžaře je v dosahu 25 minut autem lyžařský areál SKI-NMNM (běžecké lyžování na upravených závodních tratích).Sjezdové lyžování je možné na sjezdovkách ve Svratce, v Novém Městě na Moravě a Hlinsku.

Kontaktní informace

URL:ubytovaninablatinach.estranky.cz
adresa: Blatiny 2 Sněžné

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz