Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Olešnice => Ubytování U KAPLIČKY Olešnice

Ubytování U KAPLIČKY

Apartmán má samostatný vchod s verandou s dvěma pokoji. K dispozici je možnost táboráku či grilování na přilehlé zahradě.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Poloha

Ubytování se nachází se v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny. Krásná kopcovitá krajina vyzývá k prožití příjemné dovolené ať už v létě či zimě.

Popis pokojů

V apartmánu jsou dva pokoje: 3-lůžkový a 4-lůžkový pokoj s možností přistýlky

Kapacita:

1x3 1x4 kapacita:7 osob

Stravování

Ubytování nabízí plně vybyvenou kuchyň(mikrovlná trouba, varná konvice, sporák atd.). Možnost stravování v blízké Olešnici 1 km

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, bowling, biliár, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Plně vybavená kuchyň, mikrovvlná trouba, varná konvice,sporák, CD přehrávač, Dětská postýlka, Lednice, Internet, Radio, Satelit, Televize, Vana, WC

Okolí hotelu

Výlety do okolí - hrady, zámky a památky Hrad + zámek Boskovice, hrad Pernštejn, Moravský kras s propastí Macocha, jeskyně Blanických rytířů, Sloupsko-šošůvské jeskyně celoročně otevřené. státní zámek Lysice, golfové hřiště Sokrates na Kořenci, zámek Rájec Jestřebí, Western městečko přímo v Boskovicích. Kulturní akce v okolí * letní hudební festival Olešnická Kytka (červen) * Loutkařská pouť na hradě Svojanově (červenec) * Kunštátský jarmark (září)

Kontaktní informace

URL:penzion-eva1.webnode.cz/
adresa: Crhov 61 Olešnice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz