Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Neratovice => Ubytování U medvěda Neratovice

Ubytování U medvěda

Nabízíme ubytování ve standardech ubytovny a penzionu na převážně dvoulůžkových pokojích.

Ceník

léto:160 zima:160 mimo sezónu:160 Kč/lůžko

Poloha

Budova se nachází 400 m od první vrátnice Spolany a 700 m od železniční stanice. Přímo před budovou je vlastní parkoviště pro 24 automobilů. Parkování autobusů a rozměrnějších přívěsů je možné sjednat v uzavřeném areálu za ubytovací budovou. Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti je ubytování vhodné nejen pro práce v Neratovicích, ale i v severní části Prahy. Mimo krátkodobé pobyty je možné sjednat též dlouhodobý pronájem pokojů pro firmy, jejichž pracovníci opakovaně dojíždějí.

Popis pokojů

Pokoje ubytovny jsou vybaveny šatními skříněmi, stolkem s židlemi a ledničkou. Sociální zařízení a kuchyňky jsou společné. Lze umožnit připojení k internetu pomocí interní počítačové sítě nebo bezdrátově přes WiFi. Pokoje penzionu jsou nově zařízené a vybavené vlastní koupelnou. Připojení k internetu a zapůjčení ručníků poskytujeme u těchto pokojů v ceně ubytování.

Kapacita:

11x1 21x2 5x3 2x4 kapacita:76 osob

Stravování

Pro přípravu vlastního jídla jsou k dispozici tři kuchyňky. Pro stravování je možné také využít dvě restaurace vzdálené cca 5 minut chůze od objektu - River a Plzeňská restaurace Cylindr.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Samoobslužná prádelna – laundromat Nápojový automat – káva, kapučíno, horká čokoláda, čaj, latte macchiato Internetová místnost – dva počítače a laserová tiskárna WiFi Hotspot – bezdrátové připojení k internetu

Okolí hotelu

V okolí se nachází několik restaurací, bowling, sportovní hala, zimní stadion a fotbalové hřiště. Náměstí je vzdálené 8 minut chůze. Na protilehlém břehu Labe vede cyklistická trasa č. 24, ze které se k nám dostanete po lávce na železničním mostu vyhrazené pro pěší a cyklisty. Přes most vede rovněž modrá turistická trasa. Budova se nachází na pravé straně 300m od železničního přejezdu.

Kontaktní informace

URL:www.u-medveda.cz
adresa: Práce 12 Neratovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz