Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Mělník => Ubytování U Štěrbů Mělník

Ubytování U Štěrbů

Jedná se o apartmán v prvním patře rodinného domu. K dispozici je celkem 7 lůžek ve 3 pokojích. Otevřeno je celoročně. Prostory jsou zvláště vhodné pro skupinové ubytování.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Apartmán se nachází 5 minut od centra města v klidné a příjemné oblasti rodinných domků. Tři minuty od domu se nachází nákupní centrum Kaufland, ve městě jsou další nákupní centra – Tesco, Lídl atd. Autobusová zastávka do Prahy je od domu vzdálená 400 m. V domě se nekouří, možno na balkoně nebo venku.

Popis pokojů

Tradičně zařízené pokoje se základním nábytkem.

Kapacita:

3x2 1x3 kapacita:7 osob

Stravování

Můžete využít kuchyňku v domě pro vlastní přípravu jídel nebo vyzkoušejte mělnické restaurace, kterých je v okolí celá řada.

Vybavení

Parkoviště, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vana se sprchou, umyvadlo, WC, kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, dvojvařič, varná konvice, lednice s mrazákem, jídelna, TV. Užívat můžete i zahradu s ohništěm. Pro vaše auta je možné využít několik míst u domu za uzamykatelnou branou. Kola je možné uschovat též.

Okolí hotelu

Mělník je vyhledávané turistické centrum s řadou starobylých památek. Doporučujeme prohlídku historického centra města se zámkem, gotický kostel se známou kostnicí, zámecké vinné sklepy (z Mělníka pochází proslulá Ludmila - červené i bílé víno v charakteristickém skleněném balení). Navštivte mělnické muzeum, pěkné letní koupaliště (400 m od domu), krytý bazén se saunou (500 m). V blízkém okolí se nachází hora Říp, Zimořské údolí, hrad Kokořín i s chráněnou krajinnou oblastí Kokořínsko, kde je řada romantických údolí s pískovcovými skalami, zámek Liběchov, Nelahozeves, Veltrusy. Od mělnického zámku se vám naskytne krásný pohled z vyhlídky na soutok Labe s Vltavou a daleko do kraje na horu Říp a České středohoří. Okolí Mělníka vyhledávají též cykloturisti, vede zde Polabská cyklostezka.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-melnik.webnode.cz
adresa: V Kopci 2923 Mělník

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz