Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => České Budějovice => Ubytování Ubytování České Budějovice - levné a kvalitní České Budějovice

Ubytování Ubytování České Budějovice - levné a kvalitní

Ubytování České Budějovice je vhodné pro služební cesty, turistiku a rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. K penzionu je výhodná dopravní dostupnost s možností parkování na uzavíratelném parkovišti, které je monitorováno kamerovým systémem.

Ceník

léto:370 zima:370 mimo sezónu:370 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Ubytování České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch.

Popis pokojů

Levné ubytování v Českých Budějovicích má pokoje rozděleny na kuřácké a nekuřácké. Penzion má pokoje plně a kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích budete mít k dispozici kuchyňku s mikrovlnkou.

Kapacita:

2x1 5x2 2x3 1x4 kapacita:20 osob

Stravování

Ubytování v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost k penzionu městem České Budějovice a možnost parkování osobních automobilů na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti.

Okolí hotelu

České Budějovice jsou k ubytování velice vhodným městem, protože jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Pokud navštívíte České Budějovice, levné ubytování lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou. Největší zájem o ubytování a penziony ve městě České Budějovice je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem o penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstavište dorazite z penzionu během cca pěti minut jízdy automobilem. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích v těchto termínech, penziony doporučují, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.

Kontaktní informace

URL:www.ceske-budejovice-ubytovani.cz
adresa: Školní 8 České Budějovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz