Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Jindřichův Hradec => Ubytování Ubytování Chlum u Třeboně u Princů Jindřichův Hradec

Ubytování Ubytování Chlum u Třeboně u Princů

Nabízíme levné ubytování v soukromí na Třeboňsku, v Chlumu u Třeboně pro turisty, cyklisty a rodiny. Kapacita ubytování 18 osob, levné, čisté, za dobrou cenu. Ubytování ve vybavených pokojích (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice).

Ceník

léto:300 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Ubytování se nachází v Chlumu u Třeboně - v nejvyhledávanější rekreační oblasti Třeboňska. Okolí Chlumu nabízí široké možnosti aktivně strávené dovolené pro všechny věkové kategorie. Na své si přijdou především cyklisté, ale i rybáři a vodáci.

Popis pokojů

Ubytování je situováno do dvou sousedících objektů: 1) první ojekt dvoulůžkový pokoj třílůžkový pokoj čtyřlůžkový pokoj možnost přistýlky Tyto pokoje mají společnou kuchyň (možnost samostatného vaření, základní vybavení - lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), společenskou místnost a sociální zařízení. 2) druhý objekt 2-3 lůžkový apartmán s vlastním sociální zařízením 3 dvoulůžkové pokoje - tyto tři pokoje mají společné sociální zařízení společná kuchyň (základní vybavení - lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí) možnost přistýlky

Stravování

Pokoje jsou plně vybavené a přizpůsobené pro vlastní stravování a vaření. Najdete zde lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí na vaření. Více informací o vybavení ubytování.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

zahrada, úschova kol

Okolí hotelu

Chlum u Třeboně leží v Budějovickém kraji 15 km jihovýchodně od Třeboně a 25 km jižně od Jindřichova Hradce, je více než 100 let je vyhledávaným letoviskem. Oblast Chlumu u Třeboně splňuje veškeré představy o přírodě jižních Čech. V blízkém okolí najdete hluboké lesy, mnoho rybníků a rybničních soustav, mokřady a rašeliniště, lužní lesy, peřeje, meandry a nivy okolních toků.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-chlumutrebone.cz/
adresa: Tyršova 373 Jindřichův Hradec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz