Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Dolní Věstonice => Ubytování UBYTOVÁNÍ U SKLEPŮ Dolní Věstonice

Ubytování UBYTOVÁNÍ U SKLEPŮ

Objekt se nachází v klidné části obce. Nabízíme ubytování ve třech pokojích : 2 x dvoulůžkový pokoj, 1 x čtyřlůžkový + přistýlka. Každý pokoj má samostatný vchod. Ubytování je ve dvoře, situované směrem k vodě.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Objekt se nachází v krásné vesničce Dolní Věstonice, která je rájem pro turistiku a cykloturistiku. Okolí je protkané řadou cyklistických stezek, které prochází nádhernou krajinou oblíbenou nejen tuzemskými, ale i zahraničními turisty. V obci Dolní Věstonice se nachází známé archeologické Muzeum (Věstonická Venuše, život lovců mamutů, geologická lokalita Kalendář věků, projížďka parníkem po jezeře), dále Habánské vinné sklepy (košt vín, krojované hody, vinobraní, burčáková sezóna). V okolí se nachází Lednicko - valtický areál (zámek, Janův hrad, Minaret, možnost projížďky na lodičkách), Mikulov (zámek, Ditrichštejnská hrobka, Jeskyně na Turoldu, Věž na Kozím vrchu a další krásné památky).

Popis pokojů

Každý pokoj má samostatný vchod, disponuje vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo) a plně vybavenou kuchyňkou. V pokoji LCD televizor, wifi připojení.

Kapacita:

2x2 1x4 kapacita:9 osob

Stravování

Na pokoji plně vybavená kuchyňka. V obci obchod, 3 restaurace.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Venkovní posezení,dětské pískoviště, přírodní ohniště, gril. Úschovna kol, parkování přímo u objektu.

Okolí hotelu

Možnost rybolovu přímo v areálu ubytování 10m Staré rameno Dyje nebo 100m Novomlýnské nádrže. Výlety na lodi, degustace vína v řadě sklepů u objektu, cykloturistika, turistika - přímo nad obcí se tyčí zřícenina hradu Děvičky a nejvyšší vrch Pálavy Děvín, ve vesnici Muzeum - Věstonická Venuše, v okolí Zámek Mikulov, Lednicko - Valtický areál. Koupání - koupaliště Mikulov 10km, Hustopeče 10km, Březí 13km, přírodní laguna a termální bazén Mušov 5km, termální lázně v rakouském Laa 28km.

Kontaktní informace

URL:
adresa: Dolní Věstonice 168 Dolní Věstonice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz