Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Bořislav => Ubytování Ubytování v soukromí Bořislav Bořislav

Ubytování Ubytování v soukromí Bořislav

Nabízím ubytování v Bořislavi, v rodinném domě situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55.V domě jsou k dispozici 4 pokoje pro cca 13 osob. Nonstop

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří pod královnou našich kopců , největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice. Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku (837 m n.m.) a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet jak vláčkem tak autobusem, směr Teplice- Bořislav - Žim, Tce - Lovosice, Tce - Praha.

Popis pokojů

V domě jsou k dispozici 4 pokoje (2p. dvoulůžkové, 1p. pětilůžkový, 1 p. čtyřlůžkový) s veškerým vybavením pro celkem 13 osob, 3x WC, 3 koupelny, kompletně vybavená kuchyňka. Wifi internetové připojení. Parkování je zajištěno na uzamčeném dvoře nebo v garážích. Ve dvoře je možnost posezení pod altánem a balkonem. Můžete využít také terasu. Objekt je vytápěn plynovým topením automaticky, včetně bojleru na teplou vodu, která je stále vařící.

Kapacita:

2x2 1x3 1x4 kapacita:10 osob

Stravování

Stravování - vlastní příprava stravy v plně vybavené kuchyňce. V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice s prodejnou.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkování je zajištěno na uzamčeném dvoře nebo v garážích. Ve dvoře je možnost posezení pod altánem a balkonem. Můžete využít také terasu - smazat. vybavení - Parkoviště, internet, , WC na pokoji, sprcha na pokoji, televize na pokoji.společná koupelna, zvíře na pokoji smazat.

Okolí hotelu

Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku do okolí, lyžování, pěší turistika. Zajímavé okolí pro výlety do Krušný hor, Českého středohoří, aquacentrum Teplice, botanická zahrada, hvězdárna, kina, lázně,Lyžařský areál Bouřňák nebo Telnice, vodní nádrž Barbora v Oldřichově.V okolí je možnost navštívit zříceninu hradu Sukoslav u obce Kostomlaty ze 14. století, dále asi 12 km vzdálené starobylé město Krupka s hradem Rosenburg ( 14 století) a několika gotickými a renesančními stavbami kostelů. Vysoko nad městem se táhnou horské hřebeny s vrcholem Komáří vížky(806 m n.m.), zpřístupněným lanovou dráhou 15 min jízdy. Na vrcholu je možnost občerstvení ve vyhlídkové restauraci. Lovoš, Porta Bohemica / Opárenské údolí, Dubice - Labe, Ústí -Střekov, ZOO, Větruše, Teplice - Doubravka, botanická zahrada, planetárium, zámek, skalní město Tisá, Duchcov / Osek -zámek, klášter, Bílina - zámek, lázně Kyselka, vrch Bořeň

Kontaktní informace

URL:www.bubenikova.cz
adresa: Bořislav 41 41 Bořislav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz