Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Slavonice => Ubytování Vila Slavonice Slavonice

Ubytování Vila Slavonice

Pro RODINY S DĚTMI, turisty, cykloturisty, běžkaře a ostatní, kteří chtějí poznat překrásné městečko Slavonice a jeho nádherné blízké i vzdálenější okolí, nabízíme příjemné a levné ubytování přímo ve Slavonicích. Pro bližší informace přejděte prosím na ww

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Slavonice jsou malebné historické městečko na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Rozkládají se na východním okraji České Kanady v nadmořské výšce 519 m. Ubytovací zařízení Vila Slavonice se nachází ve vilové čtvrti vzdálené cca 7 minut chůze od centra historického městečka v klidné části poblíž parku.

Popis pokojů

Ubytování ve Vile Slavonice je vhodné i pro celé skupiny rodin či přátel. Kapacita zařízení je 8 lůžek ve 3 pokojích.

Kapacita:

1x2 2x3 kapacita:8 osob

Stravování

V ubytovacím zařízení Vila Slavonice není pro ubytované hosty zajišťováno stravování. Využít však lze mnoha restaurací a hospůdek s příznivými cenami přímo ve městě (namátkou můžeme doporučit Hospůdku v Mázhauzu, Restauraci Appetito, Restauraci Besídka, Restauraci Arkáda, Restauraci Alfa, Pivnici u Huberta a další). K nákupu potravin kromě jiných dobře poslouží samoobsluha na Náměstí Míru, která je otevřena po celý den i v sobotu a neděli.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

K dispozici je dobře vybavená kuchyňská linka, tekoucí studená i teplá voda, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou. Jídelní stůl se čtyřmi židlemi a dvěma dětskými vysokými stoličkami pro batolata. Dětská postýlka. Společné WC, umyvadlo, vana. Kola i lyže lze uschovat ve zděném uzamykatelném přístavku. Možnost využití zahrady, ohniště + opékací pruty, přenosný gril, zahradní nábytek včetně slunečníku. Parkování bezprostředně u domu i pro více automobilů.

Okolí hotelu

Pro bližší informace o zajímavostech v okolí přejděte na www.vilaslavonice.cz

Kontaktní informace

URL:www.vilaslavonice.cz
adresa: Bedřicha Smetany 362 Slavonice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz