Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Břeclav => Ubytování Vinný sklípek s ubytováním Břeclav

Ubytování Vinný sklípek s ubytováním

Chcete navštívit vinný sklípek? Doporučujeme vinařské sklípky na Jižní Moravě. Právě zde se soustřeďuje to nejlepší z vinařství. Nabízíme také vinný sklípek s ubytováním. Degustace vína i s rautem (obložené talíře,olivi,sýry) 1 osoba 300,-Kč

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Sklípek najdete ve městě Břeclav. Ubytování se nachází v centru města Břeclav. Z Břeclavi je to jen pár minut k nejnavštěvovanějším lokalitám Jižní Moravy. Lednicko-valtický areál, Pohansko, lichtenštejnské památky, atd. Břeclav se ne nadarmo prezentuje jako vstupní brána LVA (Lednicko-valtický areál).

Popis pokojů

Ubytování které poskytujeme, nabízí komfortní pokoje s příslušenstvím a kuchyní. Wifi, parkoviště před ubytováním, na každém pokoji TV. To vše za velice příznivé ceny.

Stravování

Možnost vaření v kuchyni. Kavárna s příjemným posezením pod pergolou u penzionu a sklípku.Restaurace pár metrů od ubytování.

Vybavení

Internet, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Wifi, parkoviště před ubytováním, na každém pokoji TV.K dispozici garář na kola k ubytování.

Okolí hotelu

Za tři minuty k autobusové zastávce, za šest minut k vlakovému nádraží, za osm minut autobusovému nádraží, do pár minut tak můžete navštívit nespočet turisticky vyhledávaných míst. Do pár minut tak můžete navštívit nespočet turisticky vyhledávaných míst.

Kontaktní informace

URL:www.navino.cz
adresa: Čechova 15 Břeclav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz