Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Újezd u Brna => Ubytování Zdeněk Křesťan Újezd u Brna

Ubytování Zdeněk Křesťan

Nabízíme ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společnným sociálním zařízením, kuchyní a terasou. Naše celková kapacita je 30 osob.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Ubytovna je situovaná v obci Újezd u Brna, asi patnáct kilometrů jiho-východně od města Brna.

Popis pokojů

Pokoje jsou jednoduché a příjemné, ke každému lůžku náleří šatní skříň. Rezervovat můžete na telefonník kontaktu na webu.

Stravování

Ke stravování lze využít bistra, které je v přízemí budovy a nabízí týdenní menu - aktuální nabídku menu najdete na webu.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

V budově ubytovny je také možnost využít příjemného bistra se zastřešenou zahrádkou, umístěnou v soukromí ve dvoře budovy. Bistro nabízí týdenní menu nebo můžete využít masnu plnou čerstvého masa, uzenin a zabijačkových specialit. Pro milovníky sladkého najdete níže v obci, vedle obecního úřadu, i prodejnu se zákusky a točenou zmrzlinou.

Okolí hotelu

Ve městě lze ve volném čase využít například místní koupaliště nebo tenisové kurty. V okolí je pak mnoho zajímavých památek, jako památník Mohyla míru nebo Napoleonské bojiště u Tvarožné. O 25km dále se nachází turistická oblast Pálava a vodní nádrž Nové Mlýny. Město samotné je zhruba 30km od vinařské oblasti Mikulov.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-ubrna.cz/
adresa: Nádražní 222 Újezd u Brna

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz