Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Prachatice => Ubytovna Libínské Sedlo Prachatice

Ubytovna Libínské Sedlo

Ubytování v 8 pokojích (od 2 do 7 lůžek)s postelemi, palandami a tzv. šuplíky(viz popis pokojů). Kapacita je 40 lůžek. Sociální zařízení je společné na patře. V objektu je kuchyně. K objektu patří oplocená zahrada.

Ceník

léto:180 zima:180 mimo sezónu:160 Kč/lůžko

Poloha

Ubytovna se nachází na Šumavě, v malé vesničce Libínské Sedlo vzdálené 6 km od města Prachatice (Praha 150 km, České Budějovice 50 km, Plzeň 120 km). Ubytovna je přímo u autobusové zastávky (přímé spojení z Prahy) a zároveň pět minut chůze od lesa.

Popis pokojů

Na pokojích jsou palandy a základní nábytek. Specialitou jsou tzv. šuplíky (spaní ve zvýšeném mezipatře, viz fotogalerie na stránkách ubytovny). Sociální zařízení je společné na patře (tři umývárny se sprchou nebo vanou s teplou vodou a toalety v obou patrech).

Kapacita:

1x2 1x3 1x4 kapacita:40 osob

Stravování

V objektu je plně vybavená kuchyně (lednička, plynový i elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí)a jídelna.

Vybavení

Internet, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V objektu je plně vybavená kuchyně, společenská místnost/jídelna s televizí a sušárna (vhodná pro uskladnění kol či lyží). V oplocené zahradě naleznete altán pro venkovní posezení, ohniště a stůl na stolní tenis. Nově byl ve spodní hale zprovozněn Wi-fi router, což umožňuje připojení k internetu zdarma v celé chatě. Informace potřebné pro připojení naleznte na nástěnce.

Okolí hotelu

V oplocené zahradě je umístěn stůl pro stolní tenis (pálky lze půjčit zdarma). Turistika: Vrch Libín s rozhlednou a lanovým parkem, zřícenina hradu Hus. Vzdálenější cíle: Schwarzenberský kanál, Lipno, Boubínský prales. V okolí jsou značené trasy pro Nordic walking a v zimě značené a upravované běžkařské trasy. V obci jsou dva lyžařské vleky pro děti a začátečníky. Koupání: Kříšťanovický rybník (4 km), koupaliště Hulák Prachatice, plavecký bazén Prachatice. Památky a zajímavosti v okolí Středověké město Prachatice (6 km), zřícenina hradu Hus (5 km), hrad Helfenburk (25 km), zámek Kratochvíle (25 km), Schwarzenberský plavební kanál (30 km), zámek Hluboká nad Vltavou (45 km), Český Krumlov (45 km) a mnoho dalších.

Kontaktní informace

URL:kct-banka.webnode.cz/turisticka-zakladna-libinske-sedlo/
adresa: Libínské Sedlo 8 Prachatice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz