Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Mladá Boleslav => Ubytovna Modrý pension Mladá Boleslav

Ubytovna Modrý pension

Příjemné a klidné ubytování v Mladé Boleslavi nabízí Modrý pension, který poskytuje své ubytovací služby již více jak 18 let v samostatně stojící vile s velkou upravenou zahradou s okrasnými keři.

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Modrý pension se nachází v předměstské části Debř, Mladá Boleslav hned za sídlištěm Severní město na klidném místě u řeky Jizery a poskytuje celkem 9 pokojů včetně velkého apartmá.

Popis pokojů

Modrý pension poskytuje pohodlné dlouhodobé ubytování ve dvou - tří a čtyřlůžkových prostorných pokojích. Sociální zařízení jsou vždy společné pro dva pokoje. V každém pokoji je lednice, televize, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Některé z pokojů mají vlastní vybavené kuchyňky s dostupným zařízením a vybavením pro vaření a možnost konzumace jídel.

Kapacita:

kapacita:24 osob

Stravování

vlastní

Vybavení

Parkoviště, internet, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Zahrada pensionu zasahuje přímo na břeh řeky Jizery, což dodává Modrému pensionu na výjimečnosti a také oblíbenosti. Na zahradě je instalována velká pergola s grilem, takže když si vylovíte čerstvou rybu z řeky, můžete si jí hned ugrilovat.

Okolí hotelu

Mladá Boleslav není jen městem s mnoha továrnami a nejrůznějšími firmami, je i startovním místem do blízkého okolí s mnoha kulturními a přírodními památkami. Okolí města poskytuje nebývalé množství sportovních aktivit.

Kontaktní informace

URL:modry-pension.webnode.cz/
adresa: Jizerní 301 Mladá Boleslav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz