Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Ostrava => Ubytovna Šalamoun Ostrava

Ubytovna Šalamoun

Ubytovací zařízení v blízkosti centra a napojením na MHD Kapacita cca 120 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici stravování přímo v objektu, kulečník, televize, WIFI, prádelna. Vhodné pro firmy i sociálně slabší. Služba 24 hodin denně.

Ceník

léto:100 zima:100 mimo sezónu:100 Kč/lůžko

Poloha

Ubytovna má vynikající polohu téměř v centru města cca 300 m od zastávek tramvají. Zvláště výhodná je poloha pro v současné době probíhající výstavbu komplexu Karolína (cca 500m), výstavbu objektu RED House u OSSZ (cca 200m), či výstavbu Nové vědecké knihovny „Černé kostky“ (cca 350m), jež má být zahájena v roce 2012.

Popis pokojů

Ubytovna Šalamoun má celkovou kapacitu cca 125 lůžek rozdělených do dvou, tří či čtyřlůžkových pokojů. Kromě kuchyněk na jednotlivých podlažích je zde možnost stravování přímo v objektu. Ubytovna je připravena dobře posloužit jak ke krátkodobému pobytu sezónních pracovníků tak i dlouhodobému ubytování. Novinkou pro hosty jsou bezplatné služby internetového připojení WIFI. K zapůjčení jsou k dispozici ledničky, televizory či možnost vyprání prádla v prádelně.

Kapacita:

14x2 19x3 10x4 kapacita:125 osob

Stravování

Ubytovna nabízí mimo jiné i možnost stravování v restauraci „Na Šalamouně“ , která se nachází přímo v objektu ubytovny. Místní kuchyně je velmi vyhlášená. Velice populární páteční menu, kdy se na „šalamounský řízek“ sjíždějí zájemci ze širokého okolí. V restauraci si lze sjednat menu i s možností podávání formou večeře.

Vybavení

Biliár, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici stravování přímo v objektu, kulečník, televize, WIFI, prádelna. Sociální zařízení na pokoji.

Okolí hotelu

Nachází se u centra Ostravy, veškerá vybavenost je v dosahu.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovnasalamoun.cz
adresa: Nedbalova 2306 14 Ostrava

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz