Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => České Budějovice => Ubytovna Stavounion České Budějovice

Ubytovna Stavounion

Ubytovna Stavounion nabízí dostupné ubytování na slušné úrovni nedaleko centra Českých Budějovic, vlakového a autobusového nádraží a obchodního centra Mercury. Ubytování je poskytováno v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Ceník

léto:140 zima:140 mimo sezónu:140 Kč/lůžko

Poloha

Ubytovna je umístěna na Novohradské ulici asi 10 minut chůze nebo 4 minuty autobusem od hlavního nádraží, autobusového nádraží a Mercury centra s hypermarketem Albert. V bezprostřední blízkosti ubytovny je zastávka MHD.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem - postelemi, skříněmi, křesly a stolem. Na pokojích je k dispozici umývadlo s tekoucí teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné na patře.

Kapacita:

105x2 30x3 kapacita:300 osob

Stravování

V přízemí ubytovny se nachází restaurace s dostatečnou kapacitou a rozumnými cenami.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pro hosty a dlouhodobě ubytované klienty postupně rozšiřujeme pokrytí budov bezdrátovým wi-fi internetem.

Okolí hotelu

České Budějovice jsou krajským městem Jihočeského kraje. Žije zde téměř 96 000 obyvatel a sídlí mnoho firem regionálního i mezinárodního významu. Obchod a služby Ve městě je k dispozici řada specializovaných obchodů a služeb, hypermarkety Globus, Tesco, Interspar a Albert (ten je vzdálen 10 minut chůze od ubytovny), hobby markety Obi, Bauhaus a Baumax a dvě nákupní galerie (Igy centrum a Mercury centrum, obě v docházkové vzdálenosti od ubytovny). Dobře se najíte v některé ze stovek budějovických restaurací, ve městě jsou i dvě restaurace rychlého občerstvení McDonalds. Kultura a zábava Ve městě najdeme vyhlášené Jihočeské divadlo, multikino CineStar, nedaleko ubytovny je artové kino Kotva. Odreagování najdete v tanečních klubech K2 a Moon Club, případně v rockových klubech Velbloud a Martys. Památky Historické centrum Českých Budějovic je městskou památkovou rezervací. Jeho dominantami jsou Černá věž a náměstí Přemysla otakara II. se Samsonovou kašnou. Centrum města se nachází cca 15 minut chůze od ubytovny.

Kontaktní informace

URL:www.levne-ubytovani-ceske-budejovice.cz/
adresa: Novohradská 3 České Budějovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz