Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Jindřichův Hradec => Ubytovna Ubytovna u Jezera Jindřichův Hradec

Ubytovna Ubytovna u Jezera

Turistická ubytovna se nachází cca 3 km od města Suchdol nad Lužnicí, v bezprostřední blízkosti dvou pískových jezer, které jsou velmi vyhledávaným cílem pro trávení letní dovolené. Pískovny nabízejí jak překrásné koupání, vhodné i pro malé děti(díky p

Ceník

léto:220 zima:220 mimo sezónu:220 Kč/lůžko

Poloha

Turistická ubytovna se nachází cca 3 km od města Suchdol nad Lužnicí, v bezprostřední blízkosti dvou pískových jezer, které jsou velmi vyhledávaným cílem pro trávení letní dovolené. Pískovny nabízejí jak překrásné koupání, vhodné i pro malé děti(díky pozvolnému vstupu), tak i možnost rybolovu a vodních sportů.

Popis pokojů

Ubytovna je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro celé party, nebo skupiny lidí. Skladba pokojů: 2x 3 lůžkový, 2 x 4 lůžkový, 2 x 5 lůžkový

Kapacita:

2x3 2x4 kapacita:2 osob

Stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňi,či v přilehlém rychlém občerstvení,nebo v nedalekých okolních restauracích s celodenním provozem cca 400metrů.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Turistická ubytovna má kapacitu 24 lůžek, společenskou místnost s televizí, jídelnu,wifi připojení,vybavenou kuchyň,pánské a dámské sociální zařízení, velké venkovní ohniště s posezením. Ve volném čase je možno si zahrát volejbal,nohejbal,badminton a jiné míčové hry.

Okolí hotelu

V blízkém okolí jsou desítky kilometrů dobře značených cyklistických tras po celé Třeboňské pánvi, které jsou pro svůj rovinatý terén vhodné i pro fyzicky méně zdatné jedince.Ubytovna svou polohou nabízí dostatek příležitostí k aktivnímu i klidnému odpočinku nebo i výletů do historicky a turisticky zajímavých míst: např. Třeboň, Nové Hrady, Trocnov, atd. Místní řeka Lužnice je již po dlouhá léta oblíbená mezi vodáky a určitě stojí i třeba za jednodenní odpočinkové splutí. Okolní lesy každoročně lákají houbaře a sběratele lesních plodů.

Kontaktní informace

URL:ubytovaniujezera.sweb.cz/
adresa: Tušť 164 Jindřichův Hradec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz