Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Pyšely => Vila Pyšely Pyšely

Vila Pyšely

Ve vile se nachází 13 místností (2x obývák s jídelnou, 2x kuchyň, 3x WC, 2x koupelna, 1x sprchový kout, 7 pokojů). Pokoje i kuchyň jsou kompletně zařízené, včetně ledničky, vařiče, trouby, nádobí. K dispozici televize, rádio. Kolem domu zahrada, garáž.

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Pyšely se nachází 30 km od Prahy po dálnici D1 a 10 km od Benešova pro silnici č. 3 (E55). Výborná dopravní dostupnost autem, možnost autobusové dopravy (včetně příměstské pražské), popř. vlakem (nádraží 2 km).

Popis pokojů

Ve vile se nachází 13 místností (2x obývák s jídelnou, 2x kuchyň, 3x WC, 2x koupelna, 1x sprchový kout, 7 pokojů). Pokoje i kuchyň jsou kompletně zařízené, včetně ledničky, vařiče, trouby, nádobí. K dispozici televize, rádio. V domě je elektrický proud 220/380 V.

Kapacita:

3x2 4x3 kapacita:18 osob

Stravování

Vlastní, zařízená kuchyně k dispozici.

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kolem domu je zahrada 600 m2, venkovní krb, garáž, kůlna, dílna a centrální elektrické vytápění. Možnost parkování v garáži nebo na zahradě.

Okolí hotelu

V obci se nachází obchod, několik restaurací, pizzerie, pošta, lékárna, škola, muzeum, zámek. Klidné prostředí, hezké okolí, možnost pěších výletů, vhodné pro cyklistiku a relaxaci. V okolí je řeka Sázava a možnost koupání.

Kontaktní informace

URL:www.vilapysely.cz/
adresa: Průběžná 303 Pyšely

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz