Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Kyjov => Vila v Nětčicích Kyjov

Vila v Nětčicích

Ubytování je v rodinném domku, klienti mají k dispozici celé přízemí o celkové rozloze 120m2, kde je zajištěno naprosté soukromí. K dispozici je zahrada s vyhřívaným bazénem a altánek s grilem.

Ceník

léto:450 zima:450 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Domek se nachází v okrajové, klidné části Kyjova Nětčice, vzdálené 2 km od centra.

Popis pokojů

K ubytování slouží 4 ložnice: 1x2 lůžka , 1x2 lůžka + PC s internetem, 2x2 lůžka + dětská postýlka. Po dohodě s majitelem je možné připravit 1 přistýlku. V pokojích jsou koberce, na oknech žaluzie a sítě. Koupelna je vybavená vanou, 2x WC samostatné. Vytápění je ústřední, parkování je možné v garáži u domu a před domem.

Kapacita:

3x2 1x3 kapacita:9 osob

Stravování

Vybavení: samostatná kuchyně s jídelnou, plyn. sporákem, lednicí s mrazničkou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, varnou konvicí a potřebným nádobím na plný počet osob, myčkou.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Je k dispozici také obytná zahrada s altánem, vyhřívaným bazénem ( v letním období), s ohništěm, grilem i pískovištěm pro děti. V objektu je možnost uschování kol. V suterénu je i vinný sklípek pro příjemné posezení.

Okolí hotelu

Možnost výletů a zajímavostí: Kyjov - možnost zapůjčení kol a výlety po cyklo stezkách. Muzeum. Bukovanský Mlýn, Hodonín ZOO a nákupní centrum, muzeum, Vyškov Jurský park, Strážnice - Skanzen, Veselí nad Moravou- výlet lodí a možnost navštívit lodí Uherské Hradiště. Výlety do lesa na Kameňák a Čeložnickou přehradu.

Kontaktní informace

URL:www.kyjov.cz/ubytovani/ubytovani-v-soukromi/ledvinkova
adresa: Pod Vinohrady 2397 Kyjov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz