Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Bystřice => Villa KONOPIŠTĚ Bystřice

Villa KONOPIŠTĚ

Villa se nachází v krásném a klidném prostředí, nedaleko našich nejkrásnějších zámků Konopiště a Jemniště; 3 km od golfového resortu Konopiště.

Ceník

léto:1890 zima:1790 mimo sezónu:1790 Kč/lůžko

Poloha

Obec Nesvačily se nachází asi 35 km jižně od hlavního města České republiky Prahy. Je vzdálena 8 km od Benešova (u Prahy) a 2 km od Bystřice (okr. Benešov).

Popis pokojů

Villa nabízí ubytování ve 3 vkusně zařízených pokojích. V pokojích jsou manželské postele. Celková kapacita objektu je 6 osob.

Kapacita:

3x2 kapacita:6 osob

Stravování

Vlastní - plně vybavená kuchyň

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

TV v obývacím pokoji a v každé ložnici (celkem 4ks), DVD, satelit, WI-FI připojení zdarma, rádio, kompletně zařízená kuchyň (mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač), jídelní stůl. Za domem je zahrádka s posezením. Parkování přímo u villy (oploceno).

Okolí hotelu

S-centrum (www.scentrum.eu) - pro aktivní pobyt můžete navštívit sportovní centrum a restauraci v Benešově, kde si po příjemné večeři můžete zahrát bowling, případně badminton nebo tenis. (8 km) 10 km od obce Nesvačily je nově otevřený unikátní víceúčelový areál „Čapí hnízdo“ (investice Andreje Babiše), jehož součástí je např. i Ekocentrum (www.capihnizdo.cz) Za zmínku stojí i Hřebčín Favory s chovem Starokladrubských koní, sídlem je barokní statek Benice. Je možno svést se kočárem ze statku až na Konopiště. Statek je 16 km od Nesvačil (www.favory.cz) Výuka Nordic Walking v Konopišti, které vede zkušená lektorka s mezinárodní licencí pro výuku toho sportu (www.faktorplus.cz) Vojenské technické muzeum Lešany (www.vhu.cz/cs/stranka/vojenske-technicke-muzeum) Lanový park v Týnci nad Sázavou: (www.bisport.cz/cz/lanovy-park) Hrad Český Šternberk (www.hradceskysternberk.cz) Zámecký park a zámek Vlašim (www.vlasimskypark.cz) Zámek a park ve Vrchotových Janovicích (www.mestysvrchotovyjanovice.cz/cz/zamek-1.html) Město Tábor je vzdáleno 40 km jižně od obce Nesvačily. Monínec (www.moninec.cz) je 30 km směrem na Tábor, kde je v létě otevřeno velké lanové centrum a v zimě výborné lyžařské podmínky.

Kontaktní informace

URL:www.villakonopiste.cz
adresa: Nesvačily 142 Bystřice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz