Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Lipno nad Vltavou => Villa Lipno Dreams Lipno nad Vltavou

Villa Lipno Dreams

Villapark Lipno Dreams - luxusní ubytování ve vilách s nádherným výhledem na Lipenské jezero. Vily pro 6 osob (120m2), vily pro 8 osob (180m2), vily pro 10 osob (240m2).

Ceník

léto:260 zima:250 mimo sezónu:215 Kč/lůžko

Poloha

Jednotlivé pozemky mají rozlohu cca. 730-1300 m2. Tím je každému domu garantováno soukromí. Terasy domu jsou orientovány na jihozápad a mužete se z nich kochat nádherným výhledem na Lipenské jezero. Všechny vily jsou napojeny na TV-satelitní systém s triceti programy a bezdrátový internet.

Popis pokojů

Obyvatelnou plochou nejmenší vila s názvem Alfa má v prízemí vstupní halu, obývací pokoj s kuchynským koutem a koupelnu se sprchou a WC. V 1. patre se nachází tri ložnice, koupelna s vanou, sprchou a WC. U domu je prístrešek na parkování. Obyvatelná plocha domu je cca. 120 m2. Ubytování je vhodné pro maximálne 6 osob, v každé ložnici jsou dve lužka.

Kapacita:

kapacita:200 osob

Stravování

nevztahuje

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkoviště, Internet, Zvíře na pokoji, WC na pokoji, Sprchy na pokoji, Satelit/Kabelovka, Televize na pokoji, luxusni kuchyně, luxusní nábytek, 2 nebo 3 koupelny, sauna, garáže, bezdrátový internet, satelitní TV. 10% sleva skipas

Okolí hotelu

Lipenské jezero je jedním z nejhezcích a nejnavštevovanejších turistických oblastí v Cechách. Malebné vesnicky podél jezera u Vás navodí pocit z dávno zapomenutých casu. Lipenské jezero je rájem pro milovníky vodních sportu. Vodní lyžování a motorové cluny avšak nejsou na Lipne z hlediska ochrany prírody povoleny. Milovníci surfu, plachtení, kanoistiky a sportovního rybarení si zde prijdou na své. Rybárské povolenky lze zakoupit na oznacených místech (napr. na námestí ve Frymburku). Potom se mužete pyšnit výlovky jako jsou (obrí) kapri, pstruzi a candáti. V roce 2005 zde bylo chyceno 36.000 kapru a 2.500 pstruhu. Lipno nad Vltavou se stává v posledních letech stále oblíbenejší destinací u milovníku zimních sportu a hlavne u rodin s detmi. Nová ctyrsedacková lanová dráha Vás vyveze z Lipna n/Vlt. na Kramolín. Zacátecníci a deti mohou ve Ski areálu Lipno využít Fox Park Kapitána Lipánka, který se nachází u dolní stanice sedackové lanovky. Fox Park je jedno z nejmodernejších výukových hrišt v CR, které je vybaveno zajímavými edukacními pomuckami (posuvné koberce, branky, detský snehový kolotoc, pohádkové postavicky, atd.).

Kontaktní informace

URL:www.lipnodreams.eu/czech/index.html
adresa: Lipno nad Vltavou 2 Lipno nad Vltavou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz