Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Hlavatce => Villa Ubytovaní na Blatech Hlavatce

Villa Ubytovaní na Blatech

Nabízíme vám k pronájmu část rodinného domu se samostatným vchodem o velikosti 3+1. Dům je rozdělen na 2 poloviny, z nichž 1. část obývá majitelka domu a 2. část se samostatným vchodem je určena k dlouhodobému či krátkodobému pronájmu.

Ceník

léto:200 zima:200 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Vila je vzdálená 1 km za obcí Hlavatce u Českých Budějovic. Objekt je umístěn na samotě.

Popis pokojů

Prostorná vila s obytnou plochou 200 m2. V přízemí objektu se nachází předsíň, velký obývací pokoj s televizí (až 85 m2), 2x sociální zařízení a kuchyň. V 1. patře jsou umístěny 2 samostatné ložnice. Pokoje jsou vybaveny čtyřmi a šesti lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu. Možnost pronájmu samostatného pokoje. Dům je určený k pronajmutí pro 4 – 10 osob.

Stravování

Stravování je možné v nedaleké restauraci Nová hospoda, vzdálená od objektu cca 4 km. Kuchyň ve vile je plně vybavena.

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici varná konvice, lednička, mikrovlnka, překapávač na kávu, indukční deska, televizor, internet, lůžkoviny. Objekt nekuřácký.

Okolí hotelu

K domu náleží rozsáhlá zahrada s altánkem a grilem. Zařízení je vhodné na ubytování pro skupiny se zájmem o turistiku a cykloturistiku či rybaření. V okolí se nachází mnoho pamětihodností. Stravování je možné si připravit samostatně (kuchyň) nebo využít nedalekou restauraci Nová hospoda – snídaně, obědy, večeře. Z domu je krásný výhled. Nejbližší občanská vybavenost – Netolice 4 km. Možnost koupání v Olešníku, Hluboké nad Vltavou (Relaxační a regenerační centrum) a spolu se saunou, vodní párou a krytým bazénem i v Českých Budějovicích. V letních měsících probíhá ve městech bohatý kulturní program. Velký sportovní areál k dispozici v Hluboké či Českých Budějovicích – lanové centrum, horolezecká stěna, tenisové kurty, squash, golfové hřiště, dětská zázemí. Oblast je také vhodná pro zájemce o geocaching.

Kontaktní informace

URL:ubytovaninablatech.cz
adresa: Hlavatce 37 Hlavatce

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz